КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

B01 90/90-12 44J B01 J

Брзински индекс J = 100 Km/h

Тежински индекс 44 = Kg

Достапност: На лагер

MKD  2.480,00

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено монтажа , или бесплатна достава до Вашиот дом.

Details

BRIDGESTONE SCOOTER B01 90/90 12

Дополнителни информации

ШириНа 90
ПрофИл 90
ДијаметАр 12
Позиција ПРЕДНА
Тип на гума TL (Tubeless)
Препорачано за N/A
Lup Y
Смеса N/A
Модел B01
Кг 2.69
Брзински Индекс J
Индекс на оптоварување 44
XL N/A

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...