КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

SCOOTER B02-PRO 150/70 14

Be the first to review this product

B02-PRO 150/70-14 66S B02-PRO S

Брзински индекс S = 180 Km/h

Тежински индекс 66 = Kg

Достапност: На лагер

MKD  4.040,00

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено монтажа , или бесплатна достава до Вашиот дом.

Details

BRIDGESTONE SCOOTER B02-PRO 150/70 14

Дополнителни информации

ШириНа 150
ПрофИл 70
ДијаметАр 14
Позиција ЗАДНА
Тип на гума TL (Tubeless)
Препорачано за N/A
Lup Y
Смеса N/A
Модел B02-PRO
Кг 6.52
Брзински Индекс S
Индекс на оптоварување 66
XL N/A

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...