КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

SCOOTER B03 G 120/80 14

Be the first to review this product

B03 G 120/80-14 58S B03 G S

Брзински индекс S = 180 Km/h

Тежински индекс 58 = Kg

Достапност: На лагер

MKD  3.490,00

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено монтажа , или бесплатна достава до Вашиот дом.

Details

BRIDGESTONE SCOOTER B03 G 120/80 14 - Препорачано за :Suzuki Burgman 250/400 2007

Дополнителни информации

ШириНа 120
ПрофИл 80
ДијаметАр 14
Позиција ПРЕДНА
Тип на гума TL (Tubeless)
Препорачано за Suzuki Burgman 250/400 2007
Lup Y
Смеса N/A
Модел B03 G
Кг 4.63
Брзински Индекс S
Индекс на оптоварување 58
XL N/A

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...