КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

SCOOTER Battlax SC1 160/60 R14

Be the first to review this product

Battlax SC1 160/60R14 65H Battlax SC1 H

Брзински индекс H = 210 Km/h

Тежински индекс 65 = Kg

Достапност: На лагер

MKD  8.890,00

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено монтажа , или бесплатна достава до Вашиот дом.

Details

BRIDGESTONE SCOOTER Battlax SC1 160/60 R14

Дополнителни информации

ШириНа 160
ПрофИл 60
ДијаметАр 14
Позиција ЗАДНА
Тип на гума TL (Tubeless)
Препорачано за N/A
Lup Y
Смеса N/A
Модел Battlax SC1
Кг 6.21
Брзински Индекс H
Индекс на оптоварување 65
XL N/A

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...