КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

SCOOTER BT-601SS WET 120/80 12

Be the first to review this product

BT-601SS WET 120/80-12 BT-601SS WET

Брзински индекс =

Тежински индекс = Kg

Достапност: На лагер

MKD  6.310,00

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено монтажа , или бесплатна достава до Вашиот дом.

Details

BRIDGESTONE SCOOTER BT-601SS WET 120/80 12

Дополнителни информации

ШириНа 120
ПрофИл 80
ДијаметАр 12
Позиција ЗАДНА
Тип на гума TL (Tubeless)
Препорачано за N/A
Lup Y
Смеса N/A
Модел BT-601SS WET
Кг 3.94
Брзински Индекс N/A
Индекс на оптоварување N/A
XL N/A

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...