КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

SCOOTER BT012 130/70 R16

Be the first to review this product

BT012 130/70R16 61S BT012 S

Брзински индекс S = 180 Km/h

Тежински индекс 61 = Kg

Достапност: На лагер

MKD  6.640,00

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено монтажа , или бесплатна достава до Вашиот дом.

Details

BRIDGESTONE SCOOTER BT012 130/70 R16 - Препорачано за :Honda SH300 2011

Дополнителни информации

ШириНа 130
ПрофИл 70
ДијаметАр 16
Позиција ЗАДНА
Тип на гума TL (Tubeless)
Препорачано за Honda SH300 2011
Lup Y
Смеса N/A
Модел BT012
Кг 4.55
Брзински Индекс S
Индекс на оптоварување 61
XL N/A

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...