КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

SCOOTER BT012E 160/60 R15

Be the first to review this product

BT012E 160/60R15 67H BT012E H

Брзински индекс H = 210 Km/h

Тежински индекс 67 = Kg

Достапност: На лагер

MKD  9.340,00

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено монтажа , или бесплатна достава до Вашиот дом.

Details

BRIDGESTONE SCOOTER BT012E 160/60 R15 - Препорачано за :Yamaha T-Max 2008

Дополнителни информации

ШириНа 160
ПрофИл 60
ДијаметАр 15
Позиција ЗАДНА
Тип на гума TL (Tubeless)
Препорачано за Yamaha T-Max 2008
Lup Y
Смеса N/A
Модел BT012E
Кг 5.87
Брзински Индекс H
Индекс на оптоварување 67
XL N/A

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...