КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

SCOOTER ML16 120/90 10

Be the first to review this product

ML16 120/90-10 66J ML16 J

Брзински индекс J = 100 Km/h

Тежински индекс 66 = Kg

Достапност: На лагер

MKD  3.160,00

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено монтажа , или бесплатна достава до Вашиот дом.

Details

BRIDGESTONE SCOOTER ML16 120/90 10

Дополнителни информации

ШириНа 120
ПрофИл 90
ДијаметАр 10
Позиција ЗАДНА
Тип на гума TL (Tubeless)
Препорачано за N/A
Lup Y
Смеса N/A
Модел ML16
Кг 3.77
Брзински Индекс J
Индекс на оптоварување 66
XL N/A

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...