КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

SCOOTER ML17 110/100 12

Be the first to review this product

ML17 110/100-12 67J ML17 J

Брзински индекс J = 100 Km/h

Тежински индекс 67 = Kg

Достапност: На лагер

MKD  3.860,00

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено монтажа , или бесплатна достава до Вашиот дом.

Details

BRIDGESTONE SCOOTER ML17 110/100 12

Дополнителни информации

ШириНа 110
ПрофИл 100
ДијаметАр 12
Позиција ПРЕДНА
Тип на гума TL (Tubeless)
Препорачано за N/A
Lup Y
Смеса N/A
Модел ML17
Кг 3.71
Брзински Индекс J
Индекс на оптоварување 67
XL N/A

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...