КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

SCOOTER ML50 110/80 12

Be the first to review this product

ML50 110/80-12 51J ML50 J

Брзински индекс J = 100 Km/h

Тежински индекс 51 = Kg

Достапност: На лагер

MKD  2.580,00

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено монтажа , или бесплатна достава до Вашиот дом.

Details

BRIDGESTONE SCOOTER ML50 110/80 12 - Препорачано за : SUZUKI

Дополнителни информации

ШириНа 110
ПрофИл 80
ДијаметАр 12
Позиција ПРЕДНА / ЗАДНА
Тип на гума TL (Tubeless)
Препорачано за SUZUKI
Lup Y
Смеса N/A
Модел ML50
Кг 2.83
Брзински Индекс J
Индекс на оптоварување 51
XL N/A

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...