КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

SCOOTER STACCATA 120/70 12

Be the first to review this product

STACCATA 120/70-12 58P STACCATA P

Брзински индекс P = 150 Km/h

Тежински индекс 58 = Kg

Достапност: На лагер

MKD  2.960,00

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено монтажа , или бесплатна достава до Вашиот дом.

Details

VREDESTEIN SCOOTER STACCATA 120/70 12

Дополнителни информации

ШириНа 120
ПрофИл 70
ДијаметАр 12
Позиција ПРЕДНА
Тип на гума TL (Tubeless)
Модел STACCATA
Брзински Индекс P
Индекс на оптоварување 58

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...