КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

SELENIA GOLD 10W-40 2 л

Be the first to review this product

SELENIA SELENIA GOLD 10W-40

Достапност: На лагер

MKD  850,00

Details

Selenia Gold е дизајнирано да ги задоволи сите барања на бензинските и дизел моторите. Оваа посебна формула врз база

Дополнителни информации

Модел SELENIA GOLD
Пакување 2 л
Градација 10W-40

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...