КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

SELENIA K SAE 5W-40 2 л

Be the first to review this product

SELENIA SELENIA K SAE 5W-40

Достапност: На лагер

MKD  1.250,00

Details

перформанси. Производот е посебно конструиран за да во голема мера го намали триењето, обезбедувајќи високи

Дополнителни информации

Модел SELENIA K SAE
Пакување 2 л
Градација 5W-40

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...