КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

SPORT Battlax S20 Evo 190/55 R17

Be the first to review this product

Battlax S20 Evo 190/55R17 75W Battlax S20 Evo W

Брзински индекс W = 270 Km/h

Тежински индекс 75 = 387 Kg

Достапност: На лагер

MKD  10.630,00

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено монтажа , или бесплатна достава до Вашиот дом.

Details

BRIDGESTONE SPORT Battlax S20 Evo 190/55 R17 - Препорачано за :BMW S1000RR 2015

Дополнителни информации

ШириНа 190
ПрофИл 55
ДијаметАр 17
Позиција ЗАДНА
Тип на гума TL (Tubeless)
Препорачано за BMW S1000RR 2015
Lup Y
Смеса N/A
Модел Battlax S20 Evo
Кг 6.93
Брзински Индекс W
Индекс на оптоварување 75
XL N/A

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...