КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

SPORT BT003 RS 160/60 R17

Be the first to review this product

BT003 RS 160/60R17 69W BT003 RS W

Брзински индекс W = 270 Km/h

Тежински индекс 69 = Kg

Достапност: На лагер

MKD  11.890,00

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено монтажа , или бесплатна достава до Вашиот дом.

Details

BRIDGESTONE SPORT BT003 RS 160/60 R17

Дополнителни информации

ШириНа 160
ПрофИл 60
ДијаметАр 17
Позиција ЗАДНА
Тип на гума TL (Tubeless)
Препорачано за N/A
Lup Y
Смеса N/A
Модел BT003 RS
Кг 5.64
Брзински Индекс W
Индекс на оптоварување 69
XL N/A

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...