КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

SPORT BT090 PRO 150/60 R18

Be the first to review this product

BT090 PRO 150/60R18 67H BT090 PRO H

Брзински индекс H = 210 Km/h

Тежински индекс 67 = Kg

Достапност: На лагер

MKD  8.510,00

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено монтажа , или бесплатна достава до Вашиот дом.

Details

BRIDGESTONE SPORT BT090 PRO 150/60 R18

Дополнителни информации

ШириНа 150
ПрофИл 60
ДијаметАр 18
Позиција ЗАДНА
Тип на гума TL (Tubeless)
Препорачано за N/A
Lup Y
Смеса N/A
Модел BT090 PRO
Кг 4.99
Брзински Индекс H
Индекс на оптоварување 67
XL N/A

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...