КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

SPORT RS10 200/55 R17

Be the first to review this product

RS10 200/55R17 78W RS10 W

Брзински индекс W = 270 Km/h

Тежински индекс 78 = 425 Kg

Достапност: На лагер

MKD  14.180,00

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено монтажа , или бесплатна достава до Вашиот дом.

Details

BRIDGESTONE SPORT RS10 200/55 R17

Дополнителни информации

ШириНа 200
ПрофИл 55
ДијаметАр 17
Позиција ЗАДНА
Тип на гума TL (Tubeless)
Препорачано за N/A
Lup Y
Смеса N/A
Модел RS10
Кг 6.76
Брзински Индекс W
Индекс на оптоварување 78
XL N/A

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...