КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

S20 190/55R17 75W S20 W

Брзински индекс W = 270 Km/h

Тежински индекс 75 = 387 Kg

Достапност: На лагер

MKD  10.630,00

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено монтажа , или бесплатна достава до Вашиот дом.

Details

BRIDGESTONE SPORT S20 190/55 R17 - Препорачано за :YAMAHA FZ1

Дополнителни информации

ШириНа 190
ПрофИл 55
ДијаметАр 17
Позиција ЗАДНА
Тип на гума TL (Tubeless)
Препорачано за YAMAHA FZ1
Lup P
Смеса N/A
Модел S20
Кг 7.33
Брзински Индекс W
Индекс на оптоварување 75
XL N/A

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...