КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

S21 200/55 R17 78W S21 W

Брзински индекс W = 270 Km/h

Тежински индекс 78 = 425 Kg

Достапност: На лагер

MKD  13.700,00

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено монтажа , или бесплатна достава до Вашиот дом.

Details

BRIDGESTONE SPORT S21 200/55 R17

Дополнителни информации

ШириНа 200
ПрофИл 55
ДијаметАр 17
Позиција ЗАДНА
Тип на гума TL (Tubeless)
Препорачано за N/A
Lup L
Смеса N/A
Модел S21
Кг 6.76
Брзински Индекс W
Индекс на оптоварување 78
XL N/A

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...