КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

SPORT TOURING Battlax T30 EVO 140/70 R18

Be the first to review this product

Battlax T30 EVO 140/70 R18 67V T30 EVO V

Брзински индекс V = 240 Km/h

Тежински индекс 67 = Kg

Достапност: На лагер

MKD  10.310,00

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено монтажа , или бесплатна достава до Вашиот дом.

Details

BRIDGESTONE SPORT TOURING Battlax T30 EVO 140/70 R18

Дополнителни информации

ШириНа 140
ПрофИл 70
ДијаметАр 18
Позиција ЗАДНА
Тип на гума TL (Tubeless)
Препорачано за N/A
Lup Y
Смеса N/A
Модел Battlax T30 EVO
Кг 6.20
Брзински Индекс V
Индекс на оптоварување 67
XL N/A

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...