КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

SUPER 2000 10W-40 4 л

Be the first to review this product

MOBIL SUPER 2000 10W-40

Достапност: На лагер

MKD  1.520,00

Details

Полусинтетичко моторно масло со исклучителни перформанси при најразлични услови на експлоатација. Пружа сигурна заштита, значително над нивото што го покриваат конвенционалните масла. Mobil Super 2000 е масло со екстра високи перформанси, за сите типови на современи бензински и дизел мотори со турбо-полнење. ACEA A3/B3 • API SL/SJ/CF • MB 229.1 • BMW Special • FIAT 9.55535-D2/G2 • VW501.01/505.00

Дополнителни информации

Модел SUPER 2000
Пакување 4 л
Градација 10W-40

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...