КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

Патосници T-Multi Form

Достапност: На лагер

MKD  1.400,00

Details

Универзални гумени патосници 'GLEDERING' Multi Form, е патосница које е убедливо најдобра,најквалитетна, и со најубав дизајн на пазарот.Изработена е од чиста, високо квалитетна гума,која не мириса и има арома на ванила.MultiForm е патосница која е практичнаовара на повеќето возила.Патосницата исите можни го пок130 опции за кроење и прилагодување!

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...