КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

235/45R17

Брзински индекс Y = 300 Km/h

Тежински индекс 94 = 670 Kg

Достапност: На лагер

Regular Price: MKD  10.330,00

Special Price MKD  7.230,00

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено бесплатна достава до Вашиот дом.За другите опции и услови за плаќање погледнете тука

Details

TURANZA T005 е модел победник, според ADAC за 2019, најдобар во својата класа при кочење и управување во завои дури и на врнежливи денови, со супериорни издржливост и век на траење.

Дополнителни информации

Индекс на оптоварување 94
Модел T005
Ширина 235
Сезона Летни
Профил 45
Аутлет Без аутлет
Дијаметар R17
Wet Grip A
Економичност B
XL /
Бучавост db 71
Брзински Индекс Y

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...