КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

T005 DRIVEGUARD 225/45R18

Be the first to review this product

225/45R18

Брзински индекс Y = 300 Km/h

Тежински индекс 95 = 690 Kg

Достапност: На лагер

Regular Price: MKD  19.620,00

Special Price MKD  13.150,00

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено бесплатна достава до Вашиот дом.За другите опции и услови за плаќање погледнете тука

Details

T005 DRIVEGUARD се новите пневматици на BRIDGESTONE чија иновативна технологија овозможува контрола врз возилото при нивно оштетување како и безбедно продолжување на патувањето.

Дополнителни информации

Индекс на оптоварување 95
Модел T005 DRIVEGUARD
Ширина 225
Сезона Летни
Профил 45
Аутлет Без аутлет
Дијаметар R18
Wet Grip -
Економичност -
XL XL
Бучавост db -
Брзински Индекс Y

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...