КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

TOURING BT020M 120/70 17

Be the first to review this product

BT020M 120/70B17 58V BT020M* V

Брзински индекс V = 240 Km/h

Тежински индекс 58 = Kg

Достапност: На лагер

MKD  10.340,00

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено монтажа , или бесплатна достава до Вашиот дом.

Details

BRIDGESTONE TOURING BT020M 120/70 17 - Препорачано за :BMW K1200 LT

Дополнителни информации

ШириНа 120
ПрофИл 70
ДијаметАр 17
Позиција ПРЕДНА
Тип на гума TL (Tubeless)
Препорачано за BMW K1200 LT
Lup Y
Смеса N/A
Модел BT020M
Кг 4.81
Брзински Индекс V
Индекс на оптоварување 58
XL N/A

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...