КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

TOURING BT020M 160/70 17

Be the first to review this product

BT020M 160/70B17 79V BT020M* V

Брзински индекс V = 240 Km/h

Тежински индекс 79 = 437 Kg

Достапност: На лагер

MKD  12.600,00

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено монтажа , или бесплатна достава до Вашиот дом.

Details

BRIDGESTONE TOURING BT020M 160/70 17 - Препорачано за :BMW K1200 LT

Дополнителни информации

ШириНа 160
ПрофИл 70
ДијаметАр 17
Позиција ЗАДНА
Тип на гума TL (Tubeless)
Препорачано за BMW K1200 LT
Lup Y
Смеса N/A
Модел BT020M
Кг 7.81
Брзински Индекс V
Индекс на оптоварување 79
XL N/A

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...