КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

TOURING BT021 BZ 120/70 R17

Be the first to review this product

BT021 BZ 120/70R17 58W BT021 BZ W

Брзински индекс W = 270 Km/h

Тежински индекс 58 = Kg

Достапност: На лагер

MKD  8.600,00

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено монтажа , или бесплатна достава до Вашиот дом.

Details

BRIDGESTONE TOURING BT021 BZ 120/70 R17 - Препорачано за :Yamaha FZ8

Дополнителни информации

ШириНа 120
ПрофИл 70
ДијаметАр 17
Позиција ПРЕДНА
Тип на гума TL (Tubeless)
Препорачано за Yamaha FZ8
Lup Y
Смеса N/A
Модел BT021 BZ
Кг 4.43
Брзински Индекс W
Индекс на оптоварување 58
XL N/A

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...