КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

TOURING BT021 U 190/50 R17

Be the first to review this product

BT021 U 190/50R17 73W BT021 U W

Брзински индекс W = 270 Km/h

Тежински индекс 73 = 365 Kg

Достапност: На лагер

MKD  12.180,00

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено монтажа , или бесплатна достава до Вашиот дом.

Details

BRIDGESTONE TOURING BT021 U 190/50 R17 - Препорачано за :Kawasaki GTR 1400 2010

Дополнителни информации

ШириНа 190
ПрофИл 50
ДијаметАр 17
Позиција ЗАДНА
Тип на гума TL (Tubeless)
Препорачано за Kawasaki GTR 1400 2010
Lup Y
Смеса N/A
Модел BT021 U
Кг 6.68
Брзински Индекс W
Индекс на оптоварување 73
XL N/A

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...