КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

TOURING BT023 160/60 R18

Be the first to review this product

BT023 160/60R18 70W BT023 W

Брзински индекс W = 270 Km/h

Тежински индекс 70 = Kg

Достапност: На лагер

MKD  10.540,00

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено монтажа , или бесплатна достава до Вашиот дом.

Details

BRIDGESTONE TOURING BT023 160/60 R18

Дополнителни информации

ШириНа 160
ПрофИл 60
ДијаметАр 18
Позиција ЗАДНА
Тип на гума TL (Tubeless)
Препорачано за N/A
Lup Y
Смеса N/A
Модел BT023
Кг 5.67
Брзински Индекс W
Индекс на оптоварување 70
XL N/A

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...