КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

TOURING BT023 180/55 R17

Be the first to review this product

BT023 180/55R17 73W BT023 W

Брзински индекс W = 270 Km/h

Тежински индекс 73 = 365 Kg

Достапност: На лагер

MKD  11.630,00

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено монтажа , или бесплатна достава до Вашиот дом.

Details

BRIDGESTONE TOURING BT023 180/55 R17 - Препорачано за :Yamaha FJR1300 13MY, Yamaha MT-07

Дополнителни информации

ШириНа 180
ПрофИл 55
ДијаметАр 17
Позиција ЗАДНА
Тип на гума TL (Tubeless)
Препорачано за Yamaha FJR1300 13MY, Yamaha MT-07
Lup Y
Смеса N/A
Модел BT023
Кг 6.63
Брзински Индекс W
Индекс на оптоварување 73
XL N/A

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...