КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

TOURING BT45 110/70 17

Be the first to review this product

BT45 110/70-17 54H BT45 H

Брзински индекс H = 210 Km/h

Тежински индекс 54 = Kg

Достапност: На лагер

MKD  5.960,00

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено монтажа , или бесплатна достава до Вашиот дом.

Details

BRIDGESTONE TOURING BT45 110/70 17

Дополнителни информации

ШириНа 110
ПрофИл 70
ДијаметАр 17
Позиција ПРЕДНА
Тип на гума TL (Tubeless)
Препорачано за N/A
Lup Y
Смеса N/A
Модел BT45
Кг 3.97
Брзински Индекс H
Индекс на оптоварување 54
XL N/A

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...