КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

TOURING BT45 150/80 16

Be the first to review this product

BT45 150/80-16 71V BT45 V

Брзински индекс V = 240 Km/h

Тежински индекс 71 = 345 Kg

Достапност: На лагер

MKD  9.630,00

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено монтажа , или бесплатна достава до Вашиот дом.

Details

BRIDGESTONE TOURING BT45 150/80 16

Дополнителни информации

ШириНа 150
ПрофИл 80
ДијаметАр 16
Позиција ЗАДНА
Тип на гума TL (Tubeless)
Препорачано за N/A
Lup Y
Смеса N/A
Модел BT45
Кг 7.38
Брзински Индекс V
Индекс на оптоварување 71
XL N/A

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...