КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

TOURING BT54 140/70 R18

Be the first to review this product

BT54 140/70R18 58V BT54 V

Брзински индекс V = 240 Km/h

Тежински индекс 58 = Kg

Достапност: На лагер

MKD  10.670,00

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено монтажа , или бесплатна достава до Вашиот дом.

Details

BRIDGESTONE TOURING BT54 140/70 R18 - Препорачано за :CB 1100 2013

Дополнителни информации

ШириНа 140
ПрофИл 70
ДијаметАр 18
Позиција ЗАДНА
Тип на гума TL (Tubeless)
Препорачано за CB 1100 2013
Lup Y
Смеса N/A
Модел BT54
Кг 6.63
Брзински Индекс V
Индекс на оптоварување 58
XL N/A

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...