КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

Quatrac 3 SUV 235/60 R18 V

Be the first to review this product

VREDESTEIN-Quatrac 3 SUV 235/60 R18 V

Брзински индекс V = 240 Km/h

Тежински индекс 107 = 975 Kg

Достапност: На лагер

Regular Price: MKD  15.590,00

Special Price MKD  11.390,00

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено бесплатна достава до Вашиот дом.За другите опции и услови за плаќање погледнете тука

Details

VREDESTEIN-Quatrac 3 SUV 235/60 R18

Дополнителни информации

Индекс на оптоварување 107
Модел Quatrac 3 SUV
Ширина 235
Сезона Сите Сезони
Профил 60
Аутлет Без аутлет
Дијаметар R18
Wet Grip C
Економичност E
XL XL
Бучавост db 70
Брзински Индекс V

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...