КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

Quatrac 5 235/65 R17 V

Be the first to review this product

VREDESTEIN-QUATRAC 5 235/65 R17 V

Брзински индекс V = 240 Km/h

Тежински индекс 108 = 1000 Kg

Достапност: На лагер

Regular Price: MKD  14.710,00

Special Price MKD  10.590,00

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено бесплатна достава до Вашиот дом.За другите опции и услови за плаќање погледнете тука

Details

QUATRAC 5, производ на холандскиот VREDESTEIN, е дефинитивно најдобриот пневматик за сите сезони, со што ви се овозможува луксузот ист пневматик да возите при сите временски услови, без компромиси по прашање на безбедноста и прецизноста при управување. QUATRAC 5 има одлични карактеристики при кочење и управување на мокро, врвни карактеристики при кочење и управување на снег, оптимална стабилност, забрзување и управување, како и одлични резултати на тестовите.

Дополнителни информации

Индекс на оптоварување 108
Модел Quatrac 5
Ширина 235
Сезона Сите Сезони
Профил 65
Аутлет Без аутлет
Дијаметар R17
Wet Grip 0
Економичност 0
XL XL
Бучавост db N/A
Брзински Индекс V

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...