КОШНИЧКА

MKD  0,00

Вие немате продукти во вашата кошничка.

Вкупно: MKD  0,00

02 272 00 22

165/65 R14 T

Брзински индекс T = 190 Km/h

Тежински индекс 79 = 437 Kg

Достапност: На лагер

Regular Price: MKD  5.130,00

Special Price MKD  3.690,00

Цената се однесува за плаќање во готово или со било која банкарска картица,
со вклучено бесплатна достава до Вашиот дом.За другите опции и услови за плаќање погледнете тука

Details

QUATRAC 5, производ на холандскиот VREDESTEIN, е дефинитивно најдобриот пневматик за сите сезони, со што ви се овозможува луксузот ист пневматик да возите при сите временски услови, без компромиси по прашање на безбедноста и прецизноста при управување. QUATRAC 5 има одлични карактеристики при кочење и управување на мокро, врвни карактеристики при кочење и управување на снег, оптимална стабилност, забрзување и управување, како и одлични резултати на тестовите.

Дополнителни информации

Индекс на оптоварување 79
Модел Quatrac 5
Ширина 165
Сезона Сите Сезони
Профил 65
Аутлет Без аутлет
Дијаметар R14
Wet Grip 0
Економичност 0
Брзински Индекс T

Customer Reviews

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Product Tags

Use spaces to separate tags. Use single quotes (') for phrases.

slide

Можеби ви треба и...